KONST / Litografier / Färglitografi 16602062
nr 1660 2062
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:25:33
100 kr
150 kr
200 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg